NOVÉ Elastické Silikónové Č Kravatu Lenivý Obuvi, Šnúrky Šnúrky Školiteľov Obuv Obuv Doplnky Športové šnúrky pre Dospelých & Kid

€0.61 €0.78

Popis:

NO-TIE ŠNUROVANIE SYSTÉM: Premeniť akýkoľvek pár krajky-up topánky na tenis do sklzu na tenisky.Pôvodne určené pre triatlonistov na zníženie prechodné obdobie, sú skvelý darček pre seniorov trpiacich artritídou alebo iným postihnutím, autizmom detí, bežcov všetkých vekových kategórií, a príležitostných užívateľov!

ÚSEK ZAPADAJÚ KOMFORT: Naše elastické šnúrky zodpovedať vaše nohy pre vlastné priľnavosť.Pridané kompresia znižuje nepohodlie, takže môžete vykonávať svoje najlepšie!

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA: Jedna veľkosť pre všetkých (deti A dospelí), rýchla inštalácia a jednoduché použitie.Každý pár je vhodný pre sťahovacie až jeden pár topánok.Jednoduchý návod na inštaláciu a videá dispozícii.Vstať a ísť s našimi výrobkami len 5 minút s našimi jednoduchá inštalácia.

100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI: ZÁMOK ŠNÚRKY sú zaručené v minulom živote jeden pár čipky topánky na tenis.Vieme, že po pokuse o nich v obuv, budete sa nikdy vrátiť k tradičným šnúrky

ĽAHKÉ, NASTAVITEĽNÉ NAPÄTIE: Dial v tesnosť pre extra podporu, než na prechádzku, alebo uvoľniť, aby vaše nohy izba dýchať

JEDNA VEĽKOSŤ pre VŠETKÝCH (deti a dospelí): Zámok Šnúrky sú jednej veľkosti a bude fit v širokej škále topánky.

BEŽCI láska nastaviteľné napätie a stretch-fit pohodlie Zámok Šnúrky ponuku.Dial v napätí pred spustiť a Zámok Šnúrky je pružnosť bude zodpovedať vašim nohy.

TRIATLONISTOV láska extra niekoľko sekúnd Zámok Šnúrky uložiť ich vo svojom bicykli-to-run prechod.Tieto športovcov dopyt najlepšie z ich výstroj a Zámok Šnúrky dodať!

RODIČIA milujú čas a energiu, ktorá Zámok Šnúrky uložiť ich každý deň ako deti pripravené na školu.

Shoelace Dĺžka: 105 CM/ 41.3 palec

Špecifikácie:

ÚSEK ZAPADAJÚ POHODLIE

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

100% SPOKOJNOSŤ

NASTAVITEĽNÉ NAPÄTIE

Package Zahrnuté:

2 * šnúrky

2 * nastaviteľné pracky

2 * linker

1 * skrutkovač


  • Dátum Vydania: Summer2018
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Iné

Štítky: príslušenstvo vodné športy, športové príslušenstvo nápady, shoelac, dlho shoehorn, gumené shoelace, pomocník obuvi, dieťa spodnička, black shoelace, sports accessories homme, melatonín mg.

Gpoulos35
2021-07-10
1/5
Nie dotarło

Môžete tiež rád