SANLEPUS Aktívne Stylus Pen Pre Apple Ceruzka 2 iPad Android Tablety Telefón Samsung Xiao Pro Vzduchu 3 Univerzálne Kreslenie Dotyk Ceruzka

€24.57 €81.90

SANLEPUS Ceruzka Pro 2

● SANLEPUS Ceruzka stanovuje norma, ako kreslenie, poznámka‑hodnotenie a označovanie až dokumentov by sa mali cítiť — intuitívne, presné a magické.Všetky s nepostrehnuteľné mas, pixel‑dokonalej presnosti a podporu pre palm odmietnutie.Neuveriteľne ľahko sa používa a je pripravený, keď inšpiráciu štrajku.

● SANLEPUS Ceruzka Pro 2 -- Najnovšie prepínateľné režim dizajn ponúka nonpareil funkciu, ktorá funguje na všetkých kapacitný dotykový displej zariadenia.

Zaujímavosti

●【Univerzálny Kompatibilita] vyzýva Najnovšie Prepínateľné režim dizajn ponúka nonpareil funkciu, ktorá funguje na všetkých kapacitný dotykový displej zariadenia.SANLEPUS pero, ceruzka je top high-end model, ktorý môže kompatibilný s iPad všetky verzie, iPhone, Android, Microsoft atď.

●【Ergonomický Dizajn] vyzýva Štíhly, elegantný a dobre vyvážená do ruky, to kapacitné dotykové pero má krásny pocit a dotyk počas používania.To podporuje váš efektivity práce, takže kreslenie a písanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

●【Zvýšenú Presnosť] vyzýva S 1,5 mm jemné tip získať aj tie najmenšie detaily v rámci vaše náčrty a výkresy, otvára nové kreatívne možnosti a pomáha produkovať širokú škálu umeleckých efektov.

●【Palm Odmietnutie] vyzýva Inovované stylus pero na dotykový displej s palm odmietnutie technológia poskytuje prirodzenú písanie pocit a rýchlo, bez námahy interakcie s obrazovke, vám dáva väčšiu presnosť a kontrolu proti obrazovky.Chválime vás používať toto pero na iPad s pohárom screen protector.Poznámka* Palm odmietnutie funkcia pracuje iba pre iPad z 2018&2019&2020 modely.

●【Super Dlhý Pracovný Čas] vyzýva SANLEPUS Ceruzka s Typ-C nabíjateľná Kábel podporuje 8 hodín pracovného času, 1 hodina nabíjania, 365 dní v pohotovostnom režime.Auto-off po 5 minútach nečinnosti pre úsporné energetickej efektívnosti a zvýšenie životnosti zariadenia enormne. ★ Pracovných Indikátor:Zelená—Špecializované Režim, Modrá—Univerzálna Režime.Charing Indikátor:Červená—Nabíjanie, Zelená—Úplné nabitie batérie.

●【Rýchly Štart] vyzýva Č APP potrebné, môže byť použitá na viacerých zariadení naraz.Jednoducho rozbaľte políčko zapnúť a začať vytvárať.Používať aplikácie, ktoré máte radi v celku novým spôsobom.

Čo Získate

● 1 * Stylus Pen

● 1 * Extra Nib

● 1 * Pero Prípade

● 1 * Typ-C Kábel

● 1 * Sweatproof Rukavice

● 1 * Užívateľská Príručka

2 v 1 Najnovší Ceruzka

Sen to, Zapisovať dole

Ceruzka Pro 2

Univerzálny Kompatibilita

Palm odmietnutie

Pixel-dokonalej Presnosti

Magnetický Úchyt

Nepostrehnuteľné Mas

Dlhý pracovný Čas

2 in1 Prepínateľné Režim

Najnovšie Prepínateľné režim dizajn ponúka nonpareil funkciu, ktorá funguje na všetkých kapacitný displej zariadenia.

Zelené svetlo Vyhradená Režim

Iba kompatibilné s iPad z 2018&2019&2020 modely, podpora palm odmietnutie.

Modré svetlo Univerzálny Režim

Kompatibilný so všetkými kapacitný zariadení, vrátane iPad všetky verzie.iPhone, Android, Microsoft atď.

Univerzálny Režim nepodporuje palm odmietnutie.

Napíšte, Ako Ceruzka

SANLEPUS Ceruzka prináša pixel-dokonalej presnosti a špičkové nízku latenciu, čo je skvelé pre kreslenie, maľovanky, robenie si poznámok, a ďalšie.A to' s ako jednoduché a prirodzené použitie ako ceruzka.

Pixel-dokonalej Presnosti

S integráciou ultra jemné pero bod v rámci dotykové pero, to vám umožní vyberte položku malé ikony, kliknite na položku malé písmená abecedy a poskytuje vám presné výber.Písanie a kreslenie nikdy nebolo jednoduchšie.Odomknutie vášho vnútorného umelca!

Palm Odmietnutie

Zvyšok dlane pohodlne na obrazovke, zatiaľ čo na písanie alebo kreslenie toto pero, ceruzka, bez akéhokoľvek efektu, nebojte sa o odchode túlavých linky.

Poznámka: Palm odmietnutie funkcia pracuje iba pre iPad z 2018 & 2019 & 2020 modely.

Ergonomický Dizajn

Štíhly, elegantný a profesionálny, to vám dáva skutočný pero pocit, kreatívny nástroj, ktorý je bezkonkurenčná inými technológiami pracovať na tablete.

Stačí Dotyk a je Pripravený na Použitie

Č APP spojenie vyžaduje, len zapnúť SANLEPUS Ceruzku a začnite odblokovanie svoju kreativitu s ľahký prístup k skratky.ovládacie prvky, nástroje na kreslenie a ďalšie.

Dlhý Pracovný Čas

SANLEPUS Ceruzka s Typ-C nabíjateľná Kábel podporuje 8 hodín pracovného času, 1 hodina nabíjania, 365 dní v pohotovostnom režime.

Životnosť batérie: 8H

Pohotovostný čas: 365 dní

Čas nabíjania: 60 min

Inteligentný Režim Spánku

Inteligentný dizajn a inteligentné riadenie celej, inteligentný režim spánku a automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti zabezpečiť SANLEPUS Ceruzka šetrenia energiou, bezpečnosť a udržať dlhú životnosť.

5 min Automatické Vypnutie

Kvalita Prvý, Prvý Zákazník

Uistite sa, trvanlivosť a dobrú kvalitu, nib úspešne prešiel simulácia testu viac ako 500 000 krát od lab.Vždy sme si potrpia na kvalitu prvý, prvý zákazník.


  • Názov Značky: SANLEPUS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Kov
  • Obrazovky Aplikácie: Kapacitný Displej
  • Aplikácia Značky: Univerzálny
  • Package: Áno
  • Aplikácia: Tablety, Ostatné
  • Dĺžka: 6.57inch
  • Číslo Modelu: SANLEPUS Stylus Pen
  • Certifikácia: CE

Štítky: vzduch mi, 10 inch tablet xiaomi, voyo aktívne pero, 2020 sanlepus, kúpiť, xiao smart kreslenie tablet, micron, ipad vzduchu 4 digitalizátorom., dotykové pero, dotykové pero xiao.

Môžete tiež rád