Zľava Mason Včelí úľ Naplniteľné Hniezdenia Box Ručne vyrábané Prírodné Bambusové Včelí Úľ Priťahuje Pokojné Bee Opeľovačov пчеловодство

€12.79 €17.28

Funkcie:

*1.Fyzická visí lano uľahčuje montáž včelieho úľa (6x6x3.5 palca / 15x15x9 cm a 1.10 lbs / 0,50 kg) na ktorejkoľvek pobočke bez poškodzovanie stromov, ale tiež to môže byť umiestnené na balkón, na vašu strechu, odkvapy alebo previsu.Prosím, uistite sa, že včelí úľ je zavesené proti rovný povrch pre bezpečné podpora (e.g.v prípade, silné vetry).

*2.Pre chladnejšie mesiace, predkladá sa v útulný úkryt pre hmyz.Dobrý nápad je, zavesiť včelí úľ na juh alebo juhozápad strane vášho domova, takže včely môžu užiť príjemné a teplé prostredie.

*3.Včelí úľ je dokonalé útočisko pre rôzne druhy včiel, ako je mierové mason včely, ktoré sú neuveriteľné opeľovačov.S jeho dizajn asi 60 bambusu rúry, úľa je vynikajúci hniezdenie mieste pre ženy včely, ako milujú sami doma v existujúcich diery a medzery.

*4.Extra okraji o 0,6 cm / 1,5 cm na prednej strane poskytuje dodatočnú ochranu proti poveternostným vplyvom.Avšak, odporúčame nájsť chránené miesto, najlepšie možné štít pred dažďom a vetrom.Životnosť bambusových včelí úľ je o dva roky.

*5.Včelí úľ zlepšuje vašu záhradu prostredia dvoma spôsobmi: vysoko kvalitné bambusové úľa jednoducho vyzerá očarujúce a hospodárne malé včely zvýšiť kvitne vaše kvety enormne.Bonus: bee domov odrádza včely z hniezdenia na vašu terasu.Môže to trvá nejaký čas, kým včely nájsť svoju cestu na váš včelí úľ - byť trpezlivý, budete odmenení.Robiť dobro a tiež vytvoriť krásne dvore dekorácie - neporaziteľná kombinácia!

Špecifikácie:

Farba: prírodné farby

Materiál: borovicové drevo + bambusu

Veľkosť: 6x6x3.5 palca / 15x15x9 cm

Zoznamy:

1 * Včelí Úľ

Poznámka:

1. Konverzie:1inch=2.54 cm, 1 cm=0.393 palcov.

2.Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

3.Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.


  • včelárstvo tovaru: bee zásob
  • Včela: apicultura
  • včelárskych: Dropshipping
  • Číslo Modelu: včelí úľ box
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky: bee box úľa, plastové úľa box, veľkosť včelí úľ box, bee prietok úľa, bee box, prietok úľa, hiver, beekeep, úli včelí úľ box, mravec feeder.

Môžete tiež rád