Pre Changhe Freda auto motor dosky počítača M797 ECU/F01R00D264 F01RB0D264 6390E4-3602100/0261B09770 6390E-3602100 DA465QE-1A

€50.86

Pozývame našich Whatspp(Wechat) : + 86 1 7638574602

1 .Sme každý obchod s úprimnosťou.Všetky výrobky, ktoré ponúkame, sú vo vysokej kvality s nízkou cenou.

2. Ak máte veľké množstvo ordersPlease kontaktujte nás na rokovanie cenu.

3 .Po Prijatí na goodsIf to je naša mistakeWe bude správne našich mistakesPlease kontaktujte nás pred predkladať spory.

4 .Spätná väzba: spätná väzba je pre nás veľmi dôležité pls zanechať 5 hviezdičiek spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi službami a naše itemsor pls kontaktujte.Ak existuje nejaký problém s našimi položky.budeme riešiť čo najskôr.

5. T tu, Ak sú mnohé modely prosím poznámka položka Č.potrebujete po zaplatení.

Prosím, prečítajte si pozorne pred nákupom tovaru:

Kupujúci musí-prečítajte si:

(1) Prosím, nie svojvoľne požiadať sporu: na príjem tovaru, ak máte nejaké otázky alebo nie je spokojný, prosím, kontaktujte nás okamžite, pomôžeme vám skontrolovať v čase.Neprinášajú spory v prípade neexistencie kontaktu, pretože to jednoducho nemôže vyriešiť problém.

(2) Ak sa dostanete tovar máte akékoľvek otázky ( na model, vzhľad, značka, atď.) musíte najprv kontaktovať nás, aby zabezpečili, že žiadne pochybnosti o tom, a potom nainštalovať.

(3) Ak inštalácia nemôže správne fungovať, v prvom rade skontrolujte, či vaše auto s anti-theft funkciou, ak nejaké sú, potom použite prístroj na dešifrovanie proti krádeži alebo proti krádeži zodpovedajúce programovanie môžu byť použité normálne.

(4) Prijaté tovaru, ako dlho, ako je produkt model / kód, pripojte, vzhľad rovnaké môžu byť použité normálne.Ak zistíte, že značky, dátum výroby, sériové číslo, farba, atď.nie sú rovnaké, je to normálny jav (prosím, nemyslite si, že výrobok je zlé).

Vezmite prosím na vedomie, kupujúci:

( O auto anti-theft dekódovanie zodpovedajúce): Ak ECU je nainštalovaný, nie je možné spustiť.Najskôr skontrolujte, auto je s anti-theft funkciou (alebo či kľúčov, má čip),Ak je vaše auto s anti-theft funkciou, je potrebné dekódovať zápas (s dekodérom) je úspešný, auto môže začať normálne.

Tipy: Ako ďaleko, ako vieme,Francúzsko,Brazília,Turecko majú prísne import politiky.Ak je váš balík je ísť do týchto krajín, a colné vyžadujú platiť vysoké dane .Nie sme zodpovední za to kvôli vašej krajine dovozu politiky, pretože sme mohli ovládať.Ak ste z Brazílie,Prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo alebo daňové číslo na objednávku tak, že je to jednoduchšie pre vás dostať svoj balík!Ak ste z Peru,Prosím zanechať váš DNI alebo RUC .(Ruskej štátnej môžu odosielať iba EMS / Čína / Hong Kong poštové zásielky, prosím, zákazníkov nevyberajte DHL / UPS shipping metódy ako tovar zadržaný Colnými, ako príležitosť je veľmi veľký.Ak Ruska priateľov vyberte vlasy DHL / UPS / FEDEX a tak ďalej, budeme používať EMS na odoslanie tovaru) Vďaka za vaše porozumenie.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Disk Prvky

Štítky: leo lin, damask textílie, hoodoo, textílie ženy, hafei, ecu, suzuki tailgate, baic senova, textílie lete, changan.

Môžete tiež rád