Hengshanlao HD TELEVÍZNY prijímač Digitálnych Outdoorových 900 mile DVBT2 ATSC ISDBT Signálu Zosilňovač High Gain satelit prijímač

€17.48 €28.65

na kupujúceho

1. Ak dostanete nesprávneho alebo chybného výrobku, prosím odfotiť prijaté položky a kontaktujte nás na potvrdenie a vyriešiť problém za vás.Ak naša zodpovednosť za následok chyby, ponúkame bezplatnú výmenu alebo vrátenie peňazí.

2. Tovar je merané ručne.Chyby 1-2 cm je v normálnom rozmedzí.Nájdete konkrétny produkt.

3. Vzhľadom k rôznym osvetlenie prostredia, farba tovaru môže byť mierne odlišné.Nájdete konkrétny produkt.

4. Ak nie je tovar doručený v čase sľúbené dodacie, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.Budeme zaobchádzať pre vás na prvom mieste.

5. Ak existujú osobitné prepravné požiadavky, prosím zanechať odkaz nižšie objednávky.

Zákazníka otázky a odpovede

Otázka: Kto Sme?

A: Sme hengshanlao Oficiálneho Obchodu.Ktoré sa vyslovuje ultimate, móda a jednoduchosť, s dôrazom hudba je najdôležitejšie duchovné radosti ľudstva, so zameraním na revolučné tvorby, výkon konečný postoj k životu.Dúfam, že sa vám všetky získajte bezkonkurenčnú nákupné skúsenosti, rýchle lodnej dopravy a výnimočný zákaznícky servis, ktorý prekračuje očakávania.

Otázka: O Výrobku

A: Všetky výrobky sú 100% originálne, že bude plne testované pred zásielky.Všetky fotografie sú zobrazené všetky prijaté v materstve podľa hengshanlao.

Q: musím platiť dane colný?

Odpoveď: Každá krajina má svoje vlastné povinnosť politiky, hengshanlao nemôže urobiť sľub o tom, že.Ale ak máte akékoľvek požiadavky, pls kontaktujte nás, budeme sa snažiť pomôcť vám.

Otázka: môžem zmeniť Názov/ adresa/Farby/?

A: Prosím, pošlite nám správne meno/adresa/farbu.ALE nemáme v ponuke tejto služby počas všetkých veľká podpora.Pls skontrolovať vašej objednávky pred uskutočnením platby.

Otázka: O Znamení Pozemok

A: Prosím, otvorte pozemok v post dôstojníka prítomnosti, ak je balík poškodený alebo prázdne(ukradnuté), spýtajte sa, prosím, pošta poskytovať úradný dokument a aby v súlade priamo na mieste.

Otázka: O Spätnú Väzbu

A: Sme zreteľom zákazníkov ako naši priatelia.Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí.Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu.


  • Druh: Vonku
  • Package: Áno
  • Názov Značky: hengshanlao
  • Číslo Modelu: N0105
  • Frekvenčný Rozsah: 1234

Štítky: wifi anténa rotátor, ul antenna amplifier, lg tv, sinal tv digital, anténny splitter, atsc tuner, bubble bobble nafúknuť, anténa indoor tv, isdb t, clear tv antenna amplifier.

Môžete tiež rád