KUDIAN MEDVEĎ Detské Plyšové Hračky Novorodenca Mobile Na Posteli Hrkálka Plyšové Hračky Visí Zvon Hračka Roztomilý Octopus Hračka Pre Deti BC002 PR49

€7.52 €14.74

O Dropshipping

1. Môžeme tovar poslať svojim zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás.

O Sledovanie

1. Môžete pomocou sledovania č.sledovať vašu zásielku na nasledujúcej stránke: www.17track.net/en

O Spor

1. Sme sľúbil, satety vášho tovaru a peňazí na každom prípade.To nie je dobré pre váš kredit na Aliepxress do otvoreného sporu.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím v prvom rade. 2. Neotvárajte Sporu, ak svoj pozemok sa losted počas prepravy v holé možnosť, vrátime vám peniaze pre vás.Prosím, kontaktujte nás firslyt. 3. Neotvárajte Sporu, ak doba dodania nie viac ako 60 dní(niektoré krajine viac ako 90 dní), aj keď to mohlo byť sledované.Kontaktujte nás prosím v prvom rade.Počkajte prosím 10 dní trpezlivo.Po 60 dňoch(niektoré krajine viac ako 90 dní) priesmyku, ak ste neobdržali zásielku, prosím, kontaktujte nás, vrátime vám peniaze pre vás. 4. Neotvárajte Sporu, ak ste dostali nesprávne položky.Kontaktujte nás prosím v prvom rade, pomôžeme vám ho vyriešiť. 5. Neotvárajte Sporu, ak nie ste spokojní s ich veľkosť alebo farbu.Kontaktujte nás prosím v prvom rade, pomôžeme vám ho vyriešiť.

O Spätnú Väzbu

1. Ak ste spokojní s položkami a našich službách, prosíme vás, chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 star, budeme vám dáva skvelé služby. 2. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie, než odídete netural alebo negaticv spätnú väzbu, budeme služieb, až kým budete spokojní.


  • Package: Oddeľuje
  • Názov Značky: KUDIAN MEDVEĎ
  • Materiál: Handričku
  • Funkcie: Mäkké, Plnené
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Pohlavie: Unisex
  • Tvar: Zviera
  • Vekové Rozpätie: 3 rokov

Štítky: bell postieľky, Hrkálka nastaviť, hračka na postieľku, dieťa kolotoč hračka, kolísky hračka, detská postieľka hračka, detská posteľ detská postieľka, detská postieľka hrkálka, kolotoč nad postieľku, dieťa hudba.

Môžete tiež rád