12V 24V Svetlo Control+Čas Ovládanie Solárne Pouličné Lampy Automaticky Zapnúť a vypnúť Osvetlenie Nabíjania a Vybíjania Radič

€3.72 €4.83

Funkcie:

1. Zabrániť batérie z viac nabíjania cez vypúšťanie a zadnej vypúšťanie v noci.

2. Automaticky zapnúť svetlo vo večerných hodinách v závislosti na intenzite svetla.

3. Podľa nastavenia, vypnite svetlá pravidelne, alebo automaticky na úsvite podľa intenzity osvetlenia.

Hlavné funkcie:

1. V SCM a špeciálny softvér sa používajú, a špeciálneho softvéru na základe odbornej kontroly systému sa používa na uvedomiť, inteligentná optimalizácia SOC kontroly.

2. Teplotná kompenzácia prijíma externý snímač teploty, ktorý má vyššiu kontrolu presnosti ako zabudovanú vlhkosť senzor.

3. Full-automatické regulátory s viac-poplatok, viac-výtok, elektronické skratu, ochrana proti preťaženiu, unikátny anti-backconnection ochranu, atď.Vyššie ochranu nepoškodzuje žiadne časti, súčasti a nehorí poistenie.

4. Séria PWM plnenie hlavných okruh je prijaté, čo robí napätie strata nabíjacieho obvodu takmer o polovicu nižšia ako nabíjacieho obvodu pomocou diód a účinnosť nabíjania 3%-6% vyššia ako non-PWM plnenie okruhu.To zvyšuje čas využívať elektrickú energiu, zlepšuje nabíjanie cez-absolutórium recovery, normálne priame nabíjanie a automaticky plávajúce režime nabíjania, aby systém majú dlhšiu životnosť.Vysoká presnosť teplotná kompenzácia.

5. Intuitívne LED light emitting trubice indikuje aktuálny stav batérie, takže používatelia môžu pochopiť používanie stav.

6.Všetky z nich prijať priemyselné riadiace čip na zabezpečenie bežnej prevádzky v chladnom, vysoká teplota a vlhkom prostredí.V rovnakom čase, crystal oscilátor načasovanie ovládanie sa používa na zabezpečenie presné načasovanie kontroly.

7. Použitie viac intuitívne LED digitálne trubice nastavenia displeja, jedným kliknutím prevádzky môže dokončiť všetky nastavenia, načasovanie a digitálne trubice zobrazenie číslo, zodpovedajúce, viac intuitívne zobrazenie.

8. S využitím pokročilých napájanie technológie, efektívny výkon na jednotku plochy je výrazne zlepšila a štruktúra je kompaktnejšia.

9. Vstavaný ultra-silný napätie opravný program pre zabezpečenie presnosti všetky úrovne napätia a kontrolovať správnosť nabíjanie a vybíjanie procesu.

10.Zamerané na zaťaženie pouličné LED svietidlo source, half-regulácia výkonu funkcia je pridaná, aby žiarovka premení polovica-power energy-saving štátu automaticky, keď to funguje normálne, až v druhej polovici noci, čo výrazne znižuje spotrebu energie zaťaženie a predlžuje normálneho pracovného času konfigurácie systému.

11.S konštantný výstupný prúd funkciu, môžete priamo riadiť LED zaťaženie, upraviť konštantný výstupný prúd prúd s napájania záťaže, zmeniť spôsob pridávania konštantný prúd zdroj konvenčné LED svetelný zdroj, ktorý je viac vhodné na inštaláciu a rezervujte viac priestoru.

12 veľkých kalibrov a veľké medzery terminál, maximálna 6mm2 vodič môže byť nainštalovaný s 9,5 mm nadstavec medzery, ktorá zlepšuje izolačné výkon a inštalácia spoľahlivosť, a nie je jednoduché proklouznout vodičov.

Špecifikácie:

Materiál: ABS

Rozmery: 133*70*33 mm/5.24*2.76*1.3"

Prúd:20A/30A

Poznámky:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.Ďakujeme!

2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

1 X Solárny Regulátor

1 X Užívateľská Príručka

[relateproductdetail/]


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Maximálny Prúd: 30A
  • Číslo Modelu: Solárny Regulátor
  • Certifikácia: Žiadne
  • Aplikácia: Tepelný Regulátor, Nabíjačka Radič

Štítky: lampa vonkajšie slnečné, solárne zem mieste, solor regulátor nabíjania, mppt, mppt solar charge controller board, mppt regulátor nabíjania 50a, svetlo slnečné miesto, mttp solar charge controler, controler solárneho systému, foto senzor.

Môžete tiež rád