Automatické Ryby Feeder Vlhkosti-doklad, Elektrické Ryby Feeder Inteligentné Načasovanie Pre Dovolenku Dovolenku Akvárium + Akváriu Filter

€4.20 €6.08

【Funkcie:] vyzýva

1. Nastaviteľné: automatické ryby feeder je možné nastaviť každý deň.Môžete nastaviť, aby sa jesť kedykoľvek počas dňa alebo v noci.Na rovnaký čas, môžete tiež krmivo manuálne, ak chcete zažiť zábavu kŕmenia.

2. Veľké potraviny kapacita: jeho veľkosť môže mať dosť jedla, aby ryby, tuk, keď idete von.Dvierka-štýl krmivo dverí je plne nastaviteľný, čo vám umožní rozhodnúť sa, koľko jedla sa zaobísť bez každým jedlom.

3. Ľahko pridať strava: pridať krmivo pre ryby na vrchu ryby feeder bez odstránenia potravinárskeho segmentu, takže môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť množstvo potravín distribuované.

4. Dve stanovenie metódy: Naše ryby feeder je riešené dva spôsoby inštalácie na splnenie rôznych potrieb.Jeden je na upevnenie podávača na nádrže na stenu pomocou konzoly.Inou metódou je držať papier feeder s double-sided štítok na vodné nádrže kryt.

5. Vlhkosti-dôkaz: zásobníka s vlhkosti-dôkaz dizajn môže zabrániť potraviny z toho, čerstvé a suché, tak nie je vlhký alebo zanesený.

【Popis:] vyzýva

(1)biochemické bavlna filter môže kultivovať nitrifikujúcich baktérií a prijíma multi-vrstva dizajn s veľkou rozlohou, ktoré môžu filtrovať nečistoty a make kvality vody jasnejšie.

(2)dávkovač potravy pre ryby je vhodný pre všetky druhy rýb, potravín, ako vločiek, granúl, práškov a barov.

【Špecifikácie:] vyzýva

(1)

Veľkosť: 9.8*3 cm

Hmotnosť: 51g

Materiál: plast, biochemické bavlna

(2)

Materiál: ABS

Hmotnosť: 260 g

Veľkosť: 14 * 14 * 8 CM / 5.51 * 5.51 * 3.15 v

Napájanie: 2 * AA batérie (nie sú súčasťou)

【Package Zahrnuté:] Vyzýva

(1)1 * Biochemické bavlna filter

(2)1 *生化棉过滤器 【Poznámky:] vyzýva

1. Prosím, aby 0-1 palcový chyba kvôli ručné meranie.Vďaka za vaše porozumenie.

2. Monitory nie sú kalibrované isté, položka farby zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne líšiť od reálneho objektu.


  • Veľkoobchod,Dropshipping: Podpora
  • Min Output: 50g
  • Objem: 250g
  • Číslo Modelu: Automatické Ryby Feeder
  • Materiál: Plastové
  • Max. Výstup: 200g
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • LCD displej: No
  • Počet prevodov: 5

Štítky: aqua, rose bud polystyrénu, akvárium extern filter, akvárium filter spong, 300w akvárium ohrievača, akvárium dekor rock, 50w akvárium ohrievača, zásob vody, akvárium ohrievač mini, akvárium deco.

Môžete tiež rád