IHI Turbodúchadlá

IHI Turbo

Spoločnosť IHI TURBO AMERICA navrhuje a vyrába kompletný sortiment výrobkov a príslušenstva pre turbodúchadlá na naftu, benzín a zemný plyn pre širokú škálu účelov od uživateľského využitia v osobných automobiloch až po vojenskú alebo priemyselnú techniku.

Nevyrába len turbodúchadlá, ale je aj jedinou spoločnosťou na svete, ktorá vyrába kompaktné kompresory, využívané na námorné, palivové a automobilové spaľovacie motory.

Experti spoločnosti IHI Turbo America navrhujú a vyrábajú turbodúchadlá a kompresory od roku 1984. Od roku 1984 vyrobila viac ako 2 milióny turbodúchadiel a od roku 2004 viac ako 100 000 kompresorov v zariadení Shelbyville IL.

Zákaznícku základňu má v automobilovom, námornom, ľahkom a vojenskom trhu. Medzi minulých a súčasných zákazníkov patria Fiat, Ford, General Motors, General Engine Products, Generac, Isuzu, Mercury Marine, Chrysler LLC a VM Motori.

Prečítajte si viac v angličtine.

 

Chcete repas vášho IHI Turbodúchadla?

V prípade, že máte poškodené turbodúchadlo značky IHI, môžete sa na nás spoľahnúť. S touto značkou ako aj s ostatnými špičkovými značkami máme mnohoročné skúsenosti a zrepasovali sme ich už stovky.

Turbo vám dokážeme, v závislosti od poruchy, opraviť už od 120€.