BorgWarner / 3K / Schwitzer

BorgWarner Turbo

BorgWarner Turbo Systems je popredným dodávateľom inovatívnych preplňovacích systémov a kompetentným partnerom automobilového priemyslu na celom svete. V rozsahu výkonu motora 20-1000 kW na turbodúchadlo výfukových plynov ponúka spoločnosť BorgWarner širokú škálu výrobkov pre osobné a úžitkové vozidlá, ako aj pre priemyselné, lokomotívne a námorné motory.

Od založenia, keď sa známy výrobcovia turbodúchadiel 3K a Schwitzer zlúčili, BorgWarner Turbo Systems čerpal aj z ich dlhej tradície pokroku v technológii turbodúchadiel. 3K a Schwitzer začali vyrábať a vyrábať turbodúchadlá už v roku 1952 a dnes BorgWarner Turbo Systems naďalej stanovuje nové technické štandardy v tejto oblasti. Dodáva kompletnú ponuku náhradných turbodúchadiel BorgWarner, 3K a Schwitzer a náhradné diely pre popredajných zákazníkov po celom svete.

Prečítajte si viac v angličtine.

Chcete repas turba od BorgWarner, 3K alebo Schwitzer?

V prípade, že máte poškodené turbodúchadlo značky BorgWarner alebo značiek 3K či Schwitzer, môžete sa na nás spoľahnúť. S touto značkou ako aj s ostatnými špičkovými značkami máme mnohoročné skúsenosti a zrepasovali sme ich už stovky.

Turbo vám dokážeme, v závislosti od poruchy, opraviť už od 120€.